تبدیل توالت فرنگی به ایرانی

این روزها استفاده از توالت فرنگی بسیار رایج شده است و تبدیل توالت ایرانی به فرنگی یکی از خدماتی است که بسیاری از خانواده ها به آن نیاز دارند. از این رو مردم بیشتر از توالت فرنگی استفاده می کنند. تبدیل توالت ایرانی به فرنگی همراه با تخریب و صدمه به کاشی ها و سرامیک کاری است که در اغلب موارد صورت می گیرد. در این صورت پس از نصب توالت فرنگی می بایست اقدام به کاشی کاری کرد و هزینه زیادی را متحمل شد.  اگر می خواهید کار حرفه ای و تمیزی را تحویل بگیرید باید از نصاب حرفه ای توالت فرنگی کمک بگیرید. متخصصین نصب توالت فرنگی ابتدا توالت ایرانی را خارج کرده و محل را برای نصب توالت فرنگی بازسازی می کنند. از یک لوله کش ماهر برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی کمک بگیرید تا تخریب کمتری در سرویس بهداشتی به وجود آید.


تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

لوله کش ماهر تنها کسی است که می تواند مشکل توالت قدیمی را حل کند. اما اگر خودتان تصمیم به جایگزینی توالت کرده اید این مراحل را اجرا کنید. با استفاده از کاردک حلقه مومی قدیمی را خارج کرده و حلقه مومی جدید را نصب کنید. قبل از شروع کار نکات ایمنی را رعایت کنید استفاده از دستکش مناسب و ماسک برای کار در سرویس های بهداشتی مناسب تر است.

پس از جایگزینی حلقه مومی می توانید توالت فرنگی را درست در جای مشخص قرار دهید. توالت فرنگی را با بستن پیچ ها محکم کنید تا ثابت بماند. سپس با استفاده از چسب سیلیی، محل نصب و توالت را به طور کامل پوشش دهید تا توالت فرنگی محکم و استوار شود. اگر محل نصب ناهموار  باشد نمی توانید توالت را محکم کنید. بهتر است قبل از نصب، محل را صاف و هموار کنید تا مشکلی نداشته باشید. پس از نصب توالت فرنگی نیز امکان تنظیم سطح زیرین وجود دارد ولی کمی مشکل تر است.

نصب مخزن و تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

مدل های متفاوت توالت فرنگی طریقه نصب مختلفی دارند که دستورالعمل نصب از طرف شرکت سازنده  به همراه توالت عرضه می گردد. اکثر مخزن های جدید، به صورت فشاری و با کمی چرخش نصب می شوند. پس از نصب صحیح مخزن باید شیلنگ آن را نصب نمایید. به طور کلی این کار توسط لوله کش انجام می شود. یک شیلنگ با اندازه مناسب بین مخزن و شیر آب را تهیه کرده و آن را به محل مخصوص در مخزن وصل نمایید.

 قبل از نصب شیلنگ حتما شیر پیسوار را ببندید و در صورت لزوم محل نصب را تفلون بندی کنید. واشر درون شیلنگ را خارج نکنید. پس از وصل کردن شیلنگ، حتما عملکرد پمپ شناور و سیستم آبرسانی را بررسی کنید. برای این کار باید شیر پیسوار را باز کرده و از عدم نشتی مطمئن شوید. چنانچه نشتی مشاهده شد اقدام به تفلون پیچی کنید.

اکنون نوبت به نصب درب توالت فرنگی است. بست های قسمت نشیمنگاه را با پیچ های متصل کننده محکم کنید. درب پلاستیکی را نیز به کمک پیچ هایی که روی توالت دیده می شود وصل کرده و درب پلاستیکی را محکم کنید.

کنترل عملکرد توالت فرنگی پس از نصب

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی در این مرحله به پایان رسیده ولی باید عملکرد توالت فرنگی را کنترل کنید.  برای این کار ابتدا دکمه اهرم پمپ تخلیه را کشیده و تخلیه آب را مشاهده کنید. هرگونه اشکال در تخلیه موجب مشکلات بعدی خواهد شد. به طور معمول پس از تخلیه آب، مخزن به صورت خودکار پر می شود.

در این مرحله نباید هیچ نشتی و ریزش آب در توالت وجود داشته باشد. عملکرد پمپ شناور را بررسی کنید. چنانچه مشکلی در این قسمت وجود دارد برطرف کنید. پمپ شناور در تنظیم ارتفاع آب نقش مهمی دارد. 


اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: توالت ,فرنگی ,ایرانی ,کرده ,مخزن ,محکم ,توالت فرنگی ,توالت ایرانی ,تبدیل توالت ,محکم کنید ,حلقه مومی ,تبدیل توالت ایرانی ,عملکرد توالت فرنگی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل